קורה לכם לפעמים שאתם שומעים שיר שמחזיר אתכם לתקופה או מקום מהעבר, ומציף אתכם בנוסטלגיה? לא הייתם רוצים לייצר אפקט דומה עבור העסק שלכם? המיתוג הקולי מאפשר לכם לחזק את המותג והמסר בכל אינטרקציה עם הלקוח. החל מג'ינגל שיתנגן במרכזייה הטלפונית, דרך מסר מוקלט, תזכורת או ברכה מיוחדת לחגים. זו ההזדמנות שלכם להעביר מסר מהנה וקליל בדרך מקורית ובלתי נשכחת. 

הלחנה והפקת ג'ינגלים

מיתוג קולי

תשדירי רדיו

תשדיר רדיו אפקטיבי צריך לתפוס את תשומת ליבו של המאזין, לדבר אליו ולשכנע אותו במסר של המותג. כדי להפיק תשדיר מוצלח חשוב לעשות את הבחירות הנכונות בכל השלבים- כתיבת הטקסט, מי יהיה הקריין, באיזה טון הוא ידבר, איזו מוזיקה תלווה את דבריו, היכן ישודר, ועוד. רק שליטה ואיזון מוחלט בין כל האלמנטים יצליחו להותיר את הרושם הרצוי על המאזין. ובזה אנחנו מתמחים.

קאברים וזכויות יוצרים

מכירים את זה שאתם שומעים שיר ברדיו, אבל המילים שעולות בראשכם הן דווקא מהפרסומת? שימוש בקאבר הנכון יכול להמשיך ולקדם אתכם גם הרבה אחרי תום השימוש בו. בתנאי כמובן שעושים זאת נכון. אנו מציעים לכם גישה לאלפי קאברים, להיטים ויצירות מוזיקליות מוכנים לשימוש עבור הפרסומת הבאה שלכם, אתר האינטרנט או כל צורך אחר. השירות כולל התאמה מלאה של השיר והגרסה לצרכים המיוחדים שלכם, טיפול בכל האישורים הנדרשים ורכישת זכויות היוצרים. 
בואו נעשה ניסוי קטן. אנחנו נכתוב משפט של ג'ינגל מהרדיו, ואתם תנסו להיזכר איך שרים אותו. מוכנים?
'הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים, במשרד הבטחון. המקפצה שלך לאזרחות'.   זוכרים?   ומה לגבי המספר: 1-800-400-400 ?
גורם לכם להתחיל לשיר? 
אז אם גם אתם רוצים לשמוע אנשים מזמזמים את שם המותג שלכם ברחוב, מתלוננים שהוא לא יוצא להם מהראש, או פשוט צוחקים בקול בכל פעם שהוא משודר, דברו איתנו.  ​
 
B.Z. בוטיק תקשורת  |  טלפון: 050-7580033   |   דוא"ל:  bz@bi-zi.co.il